Logo FotoPixel

Nazywam się Michał Murawski i jestem fotografem z ponad 20-letnim doświadczeniem, który stawia sobie za cel nie tylko jak najwierniejsze uwiecznienie fotografowanej osoby, obiektu lub wnętrz, ale przede wszystkim, pokazania ich niepowtarzalnego charakteru. Moje podejście do fotografii opiera się na jak najlepszym przygotowaniu i realizacji sesji oraz post produkcji dopasowanej do Twoich potrzeb, aby dostarczyć niezapomniane i wysokiej jakości zdjęcia. Specjalizuję się głównie w trzech dziedzinach fotografii: portretowej, produktowej i wnętrz. W każdym z tych obszarów kładę ogromny nacisk na indywidualne potrzeby moich klientów i dbam o każdy szczegół, aby wynik był zgodny z ich oczekiwaniami.

Fotografia portretowa to dla mnie nie tylko uwiecznianie ludzi, ale również wydobywanie z moich modeli ich prawdziwej natury i emocji. Staram się, aby każda sesja była komfortowym doświadczeniem, które pozwala utrwalić najlepsze cechy każdej fotografowanej osoby.

Fotografia produktowa to sztuka przedstawiania produktów w najlepszym świetle. Dzięki mojej umiejętności kreacji klimatycznych i przemyślanych ujęć, Twoje produkty zyskają na atrakcyjności, co pozwoli Ci wyróżnić się na konkurencyjnym rynku.

Fotografia wnętrz to dla mnie podróż w intymny świat architektury. Uchwycone detale, kompozycje przestrzeni i gra światła sprawiają, że wnętrza stają się żywe i zachwycają każdego, kto na nie spojrzy.

Jestem przekonany, że sukces w fotografii wynika z połączenia pasji, zaangażowania i profesjonalizmu a to, udaje mi się osiągnąć dzięki podnoszeniu swoich umiejętności poprzez poszerzanie swojej wiedzy i doskonalenie warsztatu, aby zapewnić Ci wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcia. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, które zawiera wybrane przykłady mojej pracy. Jeśli masz pytania lub chciałabyś / chciałbyś umówić się na sesję fotograficzną, napisz do mnie na adres mailowy michalmurawski@live.com. Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że będziemy mieli okazję współpracować przy tworzeniu ciekawych projektów i wyjątkowych fotografii.

Zapraszam! Michał Murawski